Aleksandra Hojda

Neurologopeda dziecięcy

Ukończyła studia magisterskie z pedagogiki o spec. logopedia, a także studia podyplomowe z neurologopedii oraz wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju małego dziecka, a także oligofrenopedagogiki z komunikacją alternatywną.

Od 14 lat zdobywa doświadczenie pracując zawodowo z najmłodszymi (jako logopeda i wychowawca) oraz nieustająco uczestnicząc w kursach i szkoleniach, które pokazują kolejne drogi terapeutyczne (a jednocześnie odkrywają kolejne nieznane obszary). Aktualnie w trakcie zgłębiania diagnostyki i terapii miofunkcjonalnej.

Daje dzieciom narzędzia, by mogły komunikować się z otoczeniem. Najbardziej fascynuje ją budowanie systemu językowego u dziecka, praca z wadami wymowy oraz wspieranie rodziców w stymulowaniu rozwoju mowy maluchów już od urodzenia. Dodatkowo świetnie czuje się, ucząc dzieci (w każdym wieku) czytania metodą sylabową.

Dzięki własnemu (czterokrotnemu) doświadczaniu rodzicielstwa zyskuje szerszą perspektywę na problemy swoich pacjentów. W wolnym czasie (kiedy taki nadejdzie) najchętniej wspięłaby się z mężem na tatrzański szczyt.

Zapraszamy do wizyty w Very Vital!

Rezerwacja wizyty online

Skorzystaj z poniższego formularza aby zarjestrować swoją wizytę online.

Kontakt z nami

Very Vital

Szosa Gdańska 31,

86-031 Osielsko

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8:00 - 17:00
Wtorek
8:00 - 17:00
Środa
8:00 - 17:00
Czwartek
8:00 - 17:00
Piątek
8:00 - 17:00
Sobota - Niedziela
nieczynne

+48 728 473 289

Rejestracja

Przyjmujemy płatności gotówką lub kartą.

Visa

MasterCard

Google Pay

Apple Pay

Blik