BODYART

Trening funkcjonalny z nurtu body&mind, opracowany przez Roberta Steinbachera. BODYART to wszechstronny i precyzyjny trening zdrowotny, który skupia uwagę na związku między ciałem, umysłem i duszą. Jest to trening, który łączy pozycje treningowe i klasyczne techniki oddychania aby stworzyć synergię treningu fizycznego i relaksu psychicznego. Celem treningu jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania całego ciała. Ćwiczenia BODYART nie należą do najłatwiejszych, stanowią wyzwanie dla naszego organizmu. Trening odbywa się z wykorzystaniem pracy tylko i wyłącznie samego ciała, nie są zatem wymagane żadne dodatkowe sprzęty. Jest on mieszanką ćwiczeń wykonywanych zarówno w pozycjach stojących (wysokich), jak i w: klękach, podporach czy pozycjach niskich, leżących. O pięknie ćwiczeń BODYART stanowi ich płynność. Obserwując je z boku, można mieć wrażenie, że jest to jeden długi układ choreograficzny. Wszystkie ćwiczenia są powiązane i łączą się w całość.

„BODYART to równowaga, BODYART to oddech, BODYART to nie-duchowy a funkcjonalny trening (…)” – filozofia BODYART, R. Steinbacher

Kto prowadzi zajęcia?

Anna Wojtczak

Fizjoterapeutka, trener

Fizjoterapeutka oraz trener, której pasją jest terapia okołoporodowa.
Ukończyła studia w Collegium Medicum UMK im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.
W terapii okołoporodowej Anna wykorzystuje treningi/ćwiczenia dla kobiet w ciąży, masaże prenatalne, masaże tkanek głębokich oraz aplikacje kinesiotaping. Zajmuje się również terapią RMPB oraz terapią poporodową.

Oprócz kobiet w ciąży, Anna zajmuje się również pacjentami ortopedycznymi, po urazach stawów oraz pacjentami z bólami kręgosłupa. W terapii wykorzystuje terapię manualną, terapię tkanek miękkich, FDM, IASTM, pinoterapię i inne.

Jako trener, Anna prowadzi treningi pilates na macie oraz BODYART.

Zarejestruj się na wizytę

Zapraszamy do wizyty w Very Vital!

Rezerwacja wizyty online

Skorzystaj z poniższego formularza aby zarjestrować swoją wizytę online.

Kontakt z nami

Very Vital

Szosa Gdańska 31,

86-031 Osielsko

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8:00 - 17:00
Wtorek
8:00 - 17:00
Środa
8:00 - 17:00
Czwartek
8:00 - 17:00
Piątek
8:00 - 17:00
Sobota - Niedziela
nieczynne

+48 728 473 289

Rejestracja

Przyjmujemy płatności gotówką lub kartą.

Visa

MasterCard

Google Pay

Apple Pay

Blik