Ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Ćwiczenia bezpieczne, specjalnie dobrane dla kobiet w ciąży. Mają one na celu utrzymanie prawidłowej postawy i mobilności ciała w ciąży, zapobieganie bólom kręgosłupa oraz przygotowanie ciała do efektywnego porodu. W treningach dla kobiet w ciąży kładziemy ogromny nacisk na delikatny, miękki, płynący ruch usprawniający ciało do porodu oraz oddech i relaksację. Zalety treningu dla kobiet w ciąży to: mniejsze odczucie zmęczenia w trakcie ciąży, porodu i połogu; zmniejszenie ryzyka rozejścia mięśni prostych brzucha; usprawnienie krążenia krwi i limfy, zmniejszając obrzęki; poprawa przemiany materii; poprawa jakości snu i samopoczucia; skrócenie czasu porodu oraz hospitalizacji i rekonwalescencji poporodowej. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet, u których ciąża rozwija się prawidłowo i nie ma żadnych przeciwwskazań do ćwiczeń.

„Poród to ruch” – I. Dembińska

Kto prowadzi zajęcia?

Anna Wojtczak

Fizjoterapeutka, trener

Fizjoterapeutka oraz trener, której pasją jest terapia okołoporodowa.
Ukończyła studia w Collegium Medicum UMK im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.
W terapii okołoporodowej Anna wykorzystuje treningi/ćwiczenia dla kobiet w ciąży, masaże prenatalne, masaże tkanek głębokich oraz aplikacje kinesiotaping. Zajmuje się również terapią RMPB oraz terapią poporodową.

Oprócz kobiet w ciąży, Anna zajmuje się również pacjentami ortopedycznymi, po urazach stawów oraz pacjentami z bólami kręgosłupa. W terapii wykorzystuje terapię manualną, terapię tkanek miękkich, FDM, IASTM, pinoterapię i inne.

Jako trener, Anna prowadzi treningi pilates na macie oraz BODYART.

Zarejestruj się na wizytę

Zapraszamy do wizyty w Very Vital!

Rezerwacja wizyty online

Skorzystaj z poniższego formularza aby zarjestrować swoją wizytę online.

Kontakt z nami

Very Vital

Szosa Gdańska 31,

86-031 Osielsko

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8:00 - 17:00
Wtorek
8:00 - 17:00
Środa
8:00 - 17:00
Czwartek
8:00 - 17:00
Piątek
8:00 - 17:00
Sobota - Niedziela
nieczynne

+48 728 473 289

Rejestracja

Przyjmujemy płatności gotówką lub kartą.

Visa

MasterCard

Google Pay

Apple Pay

Blik